شکر قهوه ای با این همه خواص چگونه تولید می شود؟

در میان انواع شکر ها و قند ها شکر قهوه ای بسیار طرفدار دارد چرا که مقدار شیرینی میزان تری دارد و برای بدن کمتر ضرر دارد.

شکر قهوه ای ارگانیک بسیار کیفیت بیشتری دارد و نسبت به شکر های سفید بسیار کمتر ضرر دارند و به همین دلیل از آن بسیار در شیرینی و غذاهای خود استفاده میکنند..

شکر قهوه ای روشن محصولی پر طرفدار است که افرادی که از طعم شکر قهوه ای کمتر خوششان می آید استفاده میکنند چرا که طعم ملایم تری دارد.

نوعی شکر قهوه ای مجلسی هم وجود دارد که به صورت حبه قند هم هست و در میزبانی خود میتوانید از این محصول لاکچری استفاده کنید.

شکر توربینادو یک شکر خام قهوه ای روشن است که کمی کمتر از شکر قهوه ای معمولی فرآوری شده است.

این نام خود را از فرآیند شستن آن در سانتریفیوژ برای حذف ملاس سطحی گرفته است طعم کاراملی ملایمی دارد و معمولاً می توان آن را به صورت تک به تک برای شکر معمولی در دستور پخت جایگزین کرد.

شکر قرمز

احتمالاً آشناترین مارک شکر توربینادو است و اغلب در بسته های جداگانه در رستوران ها و کافی شاپ ها یافت می شود.

با وجود نامش، شکر خام و فرآوری نشده نیست و شکر خام واقعی به شکر نیمه خالص شده ای اطلاق می شود که نرم و قهوه ای است و به خاک و سایر ناخالصی ها آلوده است.

با این حال، ناخالصی ها از شکر توربینادو حذف شده و بیشتر تصفیه می شود و به همین دلیل شکر توربینادو تقریباً به اندازه شکر معمولی کالری دارد و فقط اندکی آنتی اکسیدان بیشتری دارد.

 • منابع:
  1. Natural Brown Sugars & Syrup Sweeteners By Densie Webb
 • تبلیغات:
  1. در قاجار با روغن هسته انگور افراد را شکنجه می کردند.
  2. خانه های ساخته شده از مقوا در نروژ!
  3. پنیری که غذای یک حیوان درنده شده است!
  4. جوراب های ملکه انگلیس به حراج گذاشته شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *