کودکی که با دمپایی کودک به رختخواب می رفت

چه به فروشگاه کفش بروید و چه به صورت آنلاین خرید کنید، خرید اولین جفت دمپایی کودک شما می تواند سوالات بسیاری را ایجاد کند. برای کسی که تازه راه رفتن را یاد می گیرد در یک دمپایی چه چیزی باید جستجو کنید؟ چگونه می دانید که مناسب است؟

دکتر جین اندرسن، پزشک چپل هیل، کارولینای شمالی، متخصص پا و سخنگوی انجمن پزشکی پا آمریکا، می‌گوید: «من فکر می‌کنم والدین همیشه نگران این هستند که کودک نوپا نتواند احساس دمپایی را بیان کند.

نگران نباشید  ممکن است برخی از حدس و گمان ها را برای یافتن اندازه مناسب و مناسب برای کودک یا کودک نوپا حذف کنید. (حداقل برای چند ماه!) در اینجا چگونه است.

در واقع، آکادمی اطفال آمریکا می گوید نپوشیدن دمپایی در واقع برای رشد پای کودک مفید است و احتمالاً می توانید فقط با جوراب برای گرم نگه داشتن پاهای او کنار بیایید.

هنگامی که کودک شما به سمت بالا حرکت می کند، ممکن است واقعاً فقط به کفش یا دمپایی در خارج یا در مکان های عمومی نیاز داشته باشد و نه در خانه، جایی که پاهای برهنه احتمالاً مشکلی ندارد – البته تا زمانی که شما از کودک محافظت کرده باشید.

اندرسن می‌گوید: «وقتی آنها شروع به برداشتن گام‌ها می‌کنند، دمپایی برای ایمنی هستند تا از آنها در برابر اجسام خارجی بالقوه محافظت کنند. “آنها به عنوان کودکان نوپا به حمایت واقعی نیاز ندارند، فقط به حمایت نیاز دارند.”

انعطاف پذیری. سبک های سفت را فراموش کنید. اندرسن می‌گوید: «کفش کودک از چرم نرم ایده‌آل است، زیرا در زیره آن انعطاف‌پذیری خوبی ایجاد می‌کند. “انعطاف پذیری مهم است، زیرا به ماهیچه های کودک اجازه می دهد تا به شکل طبیعی رشد کنند تا بتوانند قوس خود را به طور مناسب رشد دهند.”

کفی ضد لغزش. به دنبال کفی باشید که کشش ایجاد کند و روی سطوح صاف لغزنده نباشد. برای پوشیدن دمپایی که می‌خرید نیازی به «شکستگی» نیست. آنها باید از همان ابتدا به راحتی جا بیفتند. به همین دلیل است که باید کودک خود را برای امتحان به فروشگاه بیاورید و با انگشتان خود فضای انگشتان پا را احساس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *