کلاه گیس زنانه شیمی درمانی باعث افزایش اعتماد بنفس شما می شود

تاریخچه اکستنشن مو و کلاه گیس زنانه شیمی درمانی تاریخ طولانی و جالبی است، به نظر می رسد داشتن یک روز خوب برای موها به همان اندازه برای پیشینیان ما مهم بوده است.

مو یکی از شاخص های کلیدی ثروت و اشراف بود که قدمت آن به دوران باستان بازمی گردد، اکستنشن مو و کلاه گیس از آن زمان به جریان اصلی تبدیل شده و به شدت با مد و ترندها مرتبط شده است.

مو

اولین استفاده مستند از اکستنشن مو و کلاه گیس در حدود 3400 سال قبل از میلاد در مصر باستان است، در حالی که موهای بدن یک نه بزرگ بود، موهای ضخیم روی سر به عنوان نماد وضعیت دیده می شد.

کلاه گیس و اکستنشن مو توسط مردان و زنانی که بالاترین سطح جامعه بودند استفاده می شد،  این شامل سیاستمداران، فراعنه و ملکه ها می شد.

وقتی به مصر باستان فکر می کنیم، کلئوپاترا بلافاصله به ذهن ما خطور می کند، موهای کلئوپاترا احتمالاً با استفاده از اکستنشن مو و کلاه گیس برای ایجاد یال نمادین، ضخیم و بافته شده او تقویت شده است.

باستان شناسان بقایایی را کشف کرده اند که نشان می دهد پشم گوسفند به منظور افزایش ضخامت در مو بافته شده است. این اولین تجسم اکستنشن مو است، اختراع کلاه گیس به مصریان نیز نسبت داده می شود.

کلاه گیس معمولاً برای اهداف تشریفاتی پوشیده می شد و با استفاده از موی انسان، الیاف گیاهی و پشم گوسفند ساخته می شد، آنها اغلب با استفاده از موم زنبور عسل متصل می شدند.

ملکه الیزابت اول به چیزهای زیادی از جمله موهایش معروف بود، او اغلب در طول سلطنت خود از مو و کلاه گیس های افزایش دهنده قد استفاده می کرد که جرقه ای از روند اصلی در دوران الیزابت بود.

او به‌خاطر مدل‌های موی محکم و قرمزش که به سبک «رومی» پوشیده می‌شد، مشهور بود، گفته می شد که او ابتدا پس از ریزش موی خود به دلیل آبله شروع به پوشیدن کلاه گیس کرد و به تلاش برای حفظ ظاهر جوان خود ادامه داد.

با دسترسی به آخرین مد و روند، تصور می شد ملکه الیزابت اول بیش از 80 مدل مو دارد، آنها همچنین معمولاً توسط درباریان و اشراف می پوشیدند اما برای اکثر آنها غیرقابل پرداخت بود.

کلاه گیس های الیزابتی مانند کلاه گیس های مصر باستان معمولاً از پشم گوسفند ساخته می شدند، قرن هفدهم و هجدهم جای خود را به برخی از معروف ترین کلاه گیس های تاریخ داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *