کارتریج لیزری جی اند بی که خود برگه تولید می کند

چاپگرهای عکس فشرده و بدون جوهر مانند Canon IVY Mini Photo Printer از سیستم چاپ “ZINK Zero Ink” استفاده می کنند که از کاغذ مخصوص استفاده می کند.

به بیان ساده، خود کاغذ حاوی «جوهر» با لایه‌های حساس به حرارت است که با کمک ذستگاه کارتریج لیزری جی اند بی وقتی در معرض گرما قرار می‌گیرند ذوب می‌شوند تا هر رنگی را نشان دهد.

هر رنگ بسته به میزان حرارتی که در معرض آن قرار می گیرد و مدت زمان آن به صورت جداگانه در معرض دید قرار می گیرد، به این معنی که چاپگر کنترل خوبی بر میزان نمایش هر رنگ برای ایجاد تصویر نهایی دارد.

با این حال، ما دائماً در حال بررسی و توسعه روش‌های تست متفاوت و مؤثرتر هستیم و آزمایش‌های فعلی خود را بهبود می‌بخشیم تا به شما کمک کنیم هنگام خرید بهترین چاپگر متناسب با نیازتان، تصمیم آگاهانه‌تری بگیرید.

کارتریج ها یکی از مهم ترین و اغلب گران ترین قطعات در هنگام چاپ هستند. چه به دنبال چیز ساده ای برای استفاده خانواده در خانه باشید و چه به دنبال یک واحد چند منظوره برای راه اندازی در دفتر باشید، نوع کارتریجی که چاپگر استفاده می کند می تواند تصمیم خرید شما را به هم بزند.

اگر چاپ اسناد رنگی، لوگوها یا عکس ها برای شما مهم است، باید نه تنها بازده صفحه سیاه و رنگی، بلکه از تعداد کارتریج های رنگی و اینکه آیا از کارتریج عکس استفاده می کند را در نظر بگیرید. در نهایت، ابتدا جنبه‌ها و ویژگی‌هایی را که برای شما مهم‌تر است در نظر بگیرید و از آنجا به جزئیات بپردازید.

این آزمایش تعیین می کند که چاپگر از چه نوع جوهری استفاده می کند. همه پرینترهای لیزری از تونر استفاده می کنند، یک پودر رنگی ظریف که در نهایت به محتوای چاپ نهایی تبدیل می شود.

از سوی دیگر، چاپگرهای جوهر افشان از جوهر رنگی یا رنگدانه‌ای استفاده می‌کنند: جوهرهای رنگی و عکس معمولاً جوهرهای رنگی هستند که ارزان‌تر و رنگ‌های روشن‌تر هستند اما در برابر اختلالات خارجی مقاوم‌تر نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *