پارچه مبلی zx که حشرات و سوسک ها از خانه دور می کند

از مفاهیم کیفی یک پارچه خوب یا نه خیلی زیاد، به یکی از مهمتر سیستم ارزیابی کمی می پردازم. به طور کلی ویژگی های پذیرفته شده ای وجود دارد که با آن می توان کیفیت پارچه مبلی zx را قضاوت کرد. تست پارچه توسط شرکت های مستقل تخصصی انجام می شود. نتیجه آزمایشات آنها نشانگرهای عددی ویژگی های مختلف بافت ها است.

تولیدکنندگان پارچه معمولاً پارامترهای تست محصولات خود را در گواهی کیفیت نشان می دهند. هنگام خرید می توانید آن را از فروشنده بخواهید.

من در مورد روش های آزمایش تمرکز نمی کنم، بلکه فقط نتایج آنها را ارائه می دهم. من داده ها را در یک جدول کوچک جمع آوری کردم

به طور جداگانه، من می خواهم گواهی استاندارد 100 Oeko-Tex® را برجسته کنم. این یک گواهی اروپایی است که تنها در صورتی صادر می شود که مواد مضر ممنوعه در اتحادیه اروپا در پارچه ها وجود نداشته باشد. وجود گواهی نشان دهنده ایمنی زیست محیطی پارچه است

اکنون شما این فرصت را دارید که کیفیت پارچه مبل را با استفاده از سیستم مشخصه ها ارزیابی کنید و می توانید پارچه های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.

می توانید به بررسی پارچه های مبلی و خواص آنها بپردازید.

قبل از بررسی، می خواهم توجه شما را به این نکته جلب کنم که شکل مبل به نوع و کیفیت پارچه روکش نیز بستگی دارد. پس از همه، پارچه، همراه با پرکننده، به حفظ این شکل کمک می کند.نام پارچه برگرفته از نام نخی است که بخشی از پارچه است.

چنیل (“شنیل” – کاترپیلار فرانسوی) نخ شبیه یک کاترپیلار پشمالو است، دارای سطح گرد نرم است. نخ شنل برای تولید پارچه از پیچاندن نخ های متراکم با نخ شنل ساخته می شود و در نتیجه نخی غیر قابل انبساط به دست می آید که خاصیت پارچه آینده را مشخص می کند.

شنل ها ترکیب پیچیده ای دارند (الیاف طبیعی و مصنوعی)، تقریباً 50 درصد پنبه، 50 درصد مواد مصنوعی. توده پارچه را می توان روی دستگاه مخصوص شانه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *