نتایج عجیب مطالعه استاد سیاست آموزشی بر روی لباس!

به گفته دفتر پاسخگویی دولت ایالات متحده، بازوی تحقیقاتی کنگره، کدهای لباس مدرسه می تواند برای دانش آموزان LGBTQ و دانش آموزان رنگین پوست مضر باشد.

این کدها می توانند مسئولان مدرسه را به مجازات این دو گروه به خاطر اینکه چه کسانی هستند یا به دلیل ابراز وجودشان تنبیه کنند.

با این حال، دادگاه عالی لباس مجلسی پوشیده مدت‌هاست که بر این باور است که دانش‌آموزان حقوق قانون اساسی خود برای آزادی بیان یا بیان در دروازه مدرسه را کنار نمی‌گذارند، همانطور که حکمی در سال 1969 بیان کرد.

اما این برای دانش‌آموزان وحشیانه و پوشیدن هر چیزی، کارت سفید نیست.

به عنوان یک استاد سیاست آموزشی که حقوق اساسی زیباترین ارکوپال دانش آموزان را مطالعه می کند – مانند بیان آنها از طریق لباس – برای دانش آموزان، والدین و کارکنان مدرسه مهم است که بدانند قانون در مورد میزان کنترل یک مدرسه بر انواع لباس ها چه می گوید.

یک دانش آموز ممکن است تصمیم به پوشیدن بگیرد.

لباس

آموزش عمومی در قانون اساسی لباس مجلسی که لاغر نشون میده ایالات متحده ذکر نشده است، بنابراین طبق متمم دهم قانون اساسی بر عهده ایالت ها است.

اما از زمان قانون آموزش ابتدایی و متوسطه در سال 1965، کنگره بودجه فدرال را برای آموزش در ازای ایالت ها و مناطق مدرسه ای که سیاست های خاصی را وضع می کنند، فراهم کرده است.

به عنوان مثال، بودجه Title I برای تقویت آموزش در مدارسی است که به جوامع کم درآمد خدمت می کنند.

منشور حقوق، از جمله متمم اول، بر تلاش‌هایی که از طریق بودجه عمومی تامین می‌شود، مانند آموزش عمومی، کنترل می‌کند.

بنابراین، استاندارد قانونی مدل انگشتر طلا برای کدهای لباس، اعلامیه آن اصلاحیه است مبنی بر اینکه آزادی بیان شهروندان باید عموماً عاری از مقررات دولتی باشد – و بنابراین، ظاهر دانش آموزان باید تا حد زیادی خارج از صلاحیت مقامات مدرسه باشد.

 • منابع:
  1. How much can public schools control what students wear
 • تبلیغات:
  1. میزان تولید میگو دریایی در ده سال اخیر
  2. راز زنی که با کلاهبرداری از ثروتمندان میلیاردر شد
  3. طرز تهیه بهترین غذا ها با برنج
  4. برق انداختن دندان با استفاده از سرکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *