میوه متنوع است مانند چماق مانند، استوانه ای و کرو

به عنوان مثال، هومات می تواند سرزندگی و رشد گیاهان را افزایش دهد.
لاکتات ها می توانند اثرات تنظیم کننده خیار خاردار بوته ای خیار گلخانه ای بهبود تعادل مواد مغذی و سرزندگی گیاه ایجاد کنند.در حال حاضر مدیریت آفات عمدتاً خیار گلخانه ای ویهان بر آفت‌کش‌های شیمیایی است که باعث آلودگی محیطی، مقاومت در برابر آفات و برهم زدن تعادل بین آفات و دشمنان طبیعی می‌شود.

در حال حاضر خیار پس از گوجه خیار خاردار یزد گلخانه ای ، کلم و پیاز چهارمین سبزی پر کشت است.

خیار کاربردهای چند منظوره در آشپزی، درمان و آرایشی دارد خیار گلخانه ای ناگین تغذیه ای و اپیدمیولوژیک فواید مختلفی از خیار را نشان داده است.

خیار یک گیاه علفی بالا رونده یکساله است خیار گلخانه ای ناگین ریشه کم عمق است و عمدتاً در لایه زمین کشت شده 30 سانتی متری توزیع می شود. ساقه تاک با درجات مختلف غلبه رأسی است.
علاوه بر این، این استراتژی کنترل برای سلامت انسان مضر است.

اگرچه مجموعه‌ای از مواد شیمیایی برای کنترل این بیماری‌ها مورد ارزیابی و غربالگری قرار گرفته‌اند، استراتژی کنترل بیولوژیکی و گونه‌های بسیار مقاوم خیار باید برای مقاومت در برابر بیماری‌ها به روش‌های کارآمد و زیست‌محیطی ایجاد و ایجاد شود.

با این حال، این روش‌های آبیاری آبیاری سطحی خیار گلخانه ای ویهان درختی گلخانه ای و با فشار مثبت هدایت می‌شوند که ممکن است باعث کاهش راندمان مصرف آب، هدر خیار گلخانه ای درختی آب و از دست دادن مواد مغذی شود.

خوشحال‌کننده است که بازاریابی خیار معمولاً برای خیار خاردار یزد و عمده‌فروشان در هر دو فصل اوج و کم‌چرب تولید خیار سودآور است.

با این حال، بازار خیار رقابتی است و نابرابری در خیار خاردار بوته ای وجود دارد.

 • منابع:
  1. Introductory Chapter: Studies on Cucumber
 • تبلیغات: 
  1. چاقی دانش آموزان و ربط آن به کوله پشتی
  2. اخبار جنجالی برنامه تلویزیونی
  3. همبستگی بین اضطراب امتحان بالا و لیمو ترش
  4. در بازه 6 ماهه به موفقیت مالی برسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *