موکت طرح قالی که قابلیت پخش موسیقی را دارد

یک موکت طرح قالی شرقی برای سالها لذت می بخشد اما فقط اگر از آن استفاده کنید به درستی نگهداری می شود. برای مشکلات جزئی، راه حل های ساده ای وجود دارد.

اتفاق می افتد a بدبختی بزرگ، با این حال، کمک حرفه ای مورد نیاز است. بیشتر موکت های شرقی از پشم گوسفند درست می شوند. پشم در آن گره خورده است به صورت گلیم (مسطح بافت) بافته می شود.

لبه ها و پرداخت ها مانند حاشیه گلیم های قدیمی را می توان از موی شتر و بز نیز درست کرد. در ترکیه و ایران با تولید ابریشم خود از ابریشم در موکت و فرش استفاده می شود خالص یا مخلوط با پشم / پنبه فرآوری شده.

از رنگ آمیزی بین رنگ های شیمیایی و طبیعی به دست آمده از گیاهان و مواد معدنی مراقبت درست برای مراقبت معمولی فرش در منزل، نکات زیر باید رعایت شود، گرد و غبار روی موکت و فرش را می توانید هفته ای یکبار، در سطح کم، موازی با حاشیه ها جاروبرقی بکشید.

مکیدن مکرر به بافت آسیب می رساند. گلیم را هم باید دو بار بپوشید هر سال بیرون تکان بخورد گیاهان گلدانی: حتی با یک نعلبکی، هرگز به موکت شرقی تعلق ندارند.

خوب تبخیر آهسته آب می تواند باعث پوسیدگی پارچه شود. مراقبت مرطوب: اگر موکت از رنگ های ثابت تشکیل شده است، می توانید هر از چند گاهی آن را با خود ببرید یک اسفنج مرطوب (چند قطره سرکه تمیز کننده در 1 لیتر آب) به صورت موازی حاشیه را کمی بکشید زیرانداز: یک زیرانداز از فرش محافظت می کند و از سر خوردن آن به اطراف جلوگیری می کند.

تجارت مواد مناسبی را برای این کار ارائه می دهد بسته به کف و تقاضا. نقاط فشار: متخصصان فرش به شما اطمینان می دهند: می توانید یک فرش نجیب شرقی نیز بپوشید خیلی خوب یک میز با صندلی گذاشت.

اما اقدامات احتیاطی خاصی لازم است: «برای جلوگیری از نقاط فشار، باید زیر پایه‌های میز و صندلی بایستید اسرافیل و مادیا صمدی که در Effretikon ZH زندگی می کنند، می گویند
راه اندازی یک تجارت فرش شرقی. و همچنین مهم: “صندلی ها هرگز نباید بالای سر قرار گیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *