مصرف کیوی در هند موجب کم شدن اشتها شما می شود

موسسه گیاه شناسی Guangxi در چین، اولین بار در سال 1983 گونه ها و گونه های کیوی در هند را طبقه بندی کرد. در حال حاضر بیش از 400 نوع از این میوه وجود دارد، اما بیشترین مصرف آن متعلق به Actinidia است که در میان آنها کیوی برجسته است. هایوارد و طلای کیوی.

در اسپانیا، کیوی های نوع هایوارد شناخته شده ترین و پرمصرف ترین هستند، اگرچه در سال های اخیر برخی از گونه های فرعی از نوع هایوارد و همچنین نوع تاپ استار معرفی شده اند.

اگرچه کیوی فقط یک میوه است، اما می توان آن را به روش های مختلف مصرف کرد و برای تهیه دستور العمل های مختلف در نظر گرفت.

به عنوان مثال، می توانید یک اسموتی کیوی تازه خوشمزه درست کنید، نیم کیلو کیوی را با شیر و 2 قاشق غذاخوری یخ خرد کنید. همچنین می توانید موس ماست را با سس کیوی تهیه کنید، دسری خوش طعم و در عین حال سبک که از ماست طبیعی تهیه شده و همراه با سس تهیه شده از کیوی و آب پرتقال است که برای تابستان نیز ایده آل است.

اگرچه ممکن است باورنکردنی به نظر برسد، اما کیوی به خوبی با ژامبون سرانو ترکیب می شود. می توانید این مخلوط را روی نان تست، با کمی پنیر خامه ای و کمی سرکه بالزامیک کاهش دهید.

همچنین با کیوی می توان سس مایونز سبکی تهیه کرد و میوه را با کمی شیر بدون چربی خرد و مخلوط کرد. این سس می تواند همراه با چند سیخ ماهی راهب باشد و به راحتی به یک غذای اصلی دست پیدا کند.

اگرچه کیوی برای نگهداری مناسب نیاز به چیز خاصی ندارد، اما خوب است توصیه هایی را در نظر بگیرید، به خصوص زمانی که درجه حرارت شروع به افزایش می کند، در بهار یا تابستان.

در این ماه ها نگهداری کیوی در مکان های خنک اهمیت دارد. به عنوان مثال، در یخچال می تواند تا 2 هفته بی صدا بماند. برای حفظ بهتر آنها، می توانید آنها را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید و تمام هوا را خارج کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *