مربی فوتبالی که دمپایی زنانه خارجی را به بازیکنان خود داد تا با آن فوتبال بازی کنند

برخی استدلال می‌کنند که گذاشتن کفش و دمپایی زنانه خارجی درب منزل تمیزتر است. این ممکن است درست باشد، اما نظرات مختلفی در مورد اینکه آیا حفظ یک خانه سالم ضروری است وجود دارد.

مجریان تودی شو اخیراً یافته های دکتر چارلز گربا، استاد میکروبیولوژی و علوم محیطی در دانشگاه آریزونا را مورد بحث قرار دادند. او باکتری‌های کف کفش‌ها را مطالعه کرد و دریافت: «اگر کفش‌ها را بیش از یک ماه بپوشید، ۹۳ درصد باکتری‌های مدفوع در پایین کفش‌ها وجود خواهند داشت».

مقاله‌ای در نیویورک تایمز، یافته‌های دکتر گربا را به رسمیت شناخت، اما همچنین به یک میکروبیولوژیست مواد غذایی در دانشگاه راتگرز در نیوجرسی اشاره کرد که خاطرنشان کرد: «در سلسله مراتب خطرات بالقوه سلامتی در خانه، کفش‌های کیک شده از باکتری در رتبه نسبتاً پایینی قرار دارند».

بعلاوه، اگر حیوان خانگی دارید، مگر اینکه بعد از هر قدم زدن پنجه های آنها را بشویید، هرچه از آن عبور کرده اند به خانه شما می روند. با این حال، از آنجایی که امکان انتقال میکروب از روی زمین به دست و دهان وجود دارد، برای محدود کردن هر چه بیشتر این میکروب‌ها، گذاشتن کفش‌ها درب منزل ضرری ندارد.

به دمپایی هایی که در اتاقتان منتظر شما هستند فکر کنید، وقتی وارد هتل می شوید. با در دسترس قرار دادن دمپایی های از پیش بسته بندی شده، یکبار مصرف و با کیفیت هتل، خدمات VIP یکسانی را به خانواده و مهمانان خود ارائه دهید.

آنها را برای هر یک از اعضای خانواده در جلو درب و برای مهمانان چند وسیله اضافی قرار دهید. مطمئن شوید که اندازه های مختلف را متناسب با مردان، زنان و کودکان نگه دارید.برخی استدلال می‌کنند که گذاشتن کفش درب منزل تمیزتر است.

این ممکن است درست باشد، اما نظرات مختلفی در مورد اینکه آیا حفظ یک خانه سالم ضروری است وجود دارد. مجریان تودی شو اخیراً یافته های دکتر چارلز گربا، استاد میکروبیولوژی و علوم محیطی در دانشگاه آریزونا را مورد بحث قرار دادند.

او باکتری‌های کف کفش‌ها را مطالعه کرد و دریافت: «اگر کفش‌ها را بیش از یک ماه بپوشید، ۹۳ درصد باکتری‌های مدفوع در پایین کفش‌ها وجود خواهند داشت».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *