مادری که تشک تخت نوزاد نوجوان را جهیزیه به دختر خود داد

اگر به دنبال ارتقای فضای خواب نوجوان خود هستید، تشک تخت نوزاد نوجوان را در نظر بگیرید، یک ترکیب ترکیبی که با طراحی سطح بالایی ارائه می شود تا کیفیت استراحت آنها را افزایش دهد.

ابتدا، روبالشی به سبک یورو دارای فوم ژل‌آمیزی است که برای سطحی مجلل روی روکش قرار داده شده است. پوشش خود با Tencel® ساخته شده است، ماده ای مشتق شده از اکالیپتوس که برای جذب و تنفس طراحی شده است.

واحد پشتیبانی WinkBed دارای سیم پیچ های جیبی ساخته شده از فولاد بازیافتی است. سیستم پشتیبانی Extra-Edge™ در این لایه گنجانده شده است تا اطمینان حاصل شود که خواب‌آور اگر روی دو طرف تشک دراز بکشد دچار افتادگی نخواهد شد. اگر نوجوان شما ترجیح می‌دهد هنگام خواب دراز بکشد، پشتیبانی از لبه مفید است.

WinkBed در سطوح مختلف سفتی موجود است. خریداران می توانند یکی از گزینه های نرم، شرکت لوکس یا شرکت را انتخاب کنند. علاوه بر این، این برند نسخه ای از این تشک را دارد که به طور خاص برای کسانی که وزن بیشتری دارند طراحی شده است، WinkBed Plus.

تشک های هیبریدی دارای فوم و کویل هستند که مزایای فوم های راحتی و پشتیبانی و خنک کننده اضافی فنرها را ارائه می دهند. به لطف طراحی با کیفیت و قیمت مقرون به صرفه، تختخواب بروکلین بووری انتخاب ما برای بهترین هیبرید است.

Bowery دارای یک رویه لحافی با فوم حافظه ژل برای زیبایی است. لایه دوم یک فوم راحتی انتقالی دو اینچی است و به دنبال آن یک واحد کویل شش اینچی قرار دارد.

لایه پایه یک اینچ فوم برای دوام است و سیم پیچ ها را هنگام فشرده شدن تقویت می کند. ژل موجود در مموری فوم و جریان هوا از سیم پیچ ها باید از داغ شدن بیش از حد خواب در طول شب جلوگیری کند.

Bowery یک تشک ساخت آمریکا است. تختخواب بروکلین در فینیکس مستقر است و تخت های آنها در ایالات متحده طراحی و تولید می شود. نوجوان شما می تواند این تختخواب را تا 120 شب قبل از خرید در خانه آزمایش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *