لامپ ال ای دی سقفی بدون سیستم برق کشی هم روشن می شود

در اتاق نشیمن بسته به سبک مبلمان، می توانید مبلمان مناسبی را برای خود انتخاب کنید قطعاً آنچه را که به دنبال آن هستید در طیف وسیعی از Möbelix خواهید یافت.

یک چشم گیر خاص، لامپ ال ای دی سقفی هستند که با طراحی خاص، لهجه های بصری را ایجاد می کنند. به عنوان مثال چراغ های سقفی با عناصر شیشه ای چشم نواز زیبایی هستند.

تا حدودی محتاط تر، اما حداقل به همان اندازه عملکرد، مدل هایی با چندین بازو و نورافکن قابل تنظیم و همچنین چراغ های سقفی LED هستند که باعث می شود اتاق به طور هدفمند بدرخشد.

در اتاق ناهار خوری: بالای میز ناهارخوری می تواند کمی ولخرج تر باشد. به عنوان جایگزینی برای لامپ آویز محبوب، چراغ های سقفی شیک با یک آباژور زیبا یا لامپ های سقفی با اتصال ویژه بلافاصله توجه را به خود جلب می کنند.

در اتاق خواب: در اینجا می توانید لامپ های سقفی را در طراحی چشمگیر و همچنین ظریف انتخاب کنید – بسته به سلیقه خود، آنچه دوست دارید!

مانند سایر چراغ‌های داخلی، چراغ‌های سقفی نیز می‌توانند از مواد مختلفی ساخته شوند. اگر نمی‌توانید تصمیم بگیرید، می‌توانید چراغ‌های سقفی را انتخاب کنید که مواد مختلف را با هم ترکیب می‌کنند و در نتیجه به خانه‌تان جلوه خاصی می‌دهند.

لامپ های سقفی در اشکال مختلف از جذابیت و کارایی خاصی برخوردار هستند. چراغ های سقفی گرد خانه شما را در نوری غوطه ور می کند که به اندازه چراغ های سقفی مربعی زیبا و دلپذیر است.

در نهایت سلیقه شما تعیین می کند که کدام شکل را انتخاب کنید. اتفاقاً به دلیل ارتفاع کم، لامپ های سقف تخت مخصوصاً برای اتاق هایی با سقف کم مناسب هستند. می توانید به سراغ طرح ها و رنگ های خاص برای چراغ های سقفی در اتاق نشیمن یا بالای میز ناهارخوری بروید. از سوی دیگر، انواع خنثی محبوب، چراغ های سقفی به رنگ مشکی، خاکستری یا سفید هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *