قیمت عمده شیره خرما بسته بندی در ایران

قیمت عمده شیره خرما به نرخ روز محاسبه می شود و به مشتریان اعلام می گردد، نوع بسته بندی شیره خرما در قیمت نهایی این محصول تاثیر گذار می باشد بنابراین هرچه بسته بندی محصول زیبا تر و شکیل تر باشد مسلما قیمت محصول نیز بالا تر خواهد بود و هرچه بسته بندی ساده باشد قیمت محصول کمتر می باشد. شیره خرما بسته بندی هایی مطابق با سطح مالی همه اقشار جامعه دارد و هرکس می تواند براساس توان خود از این محصول خرید نماید.

قیمت عمده شیره خرما بسته بندی در ایران

ظروف بسته بندی در کیفیت شیره خرما موثر هستند؟

ظروف بسته بندی در کیفیت شیره خرما موثر هستند؟بسته بندی هر محصولی در کیفیت و قیمت آن موثر می باشد، شیره خرما نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد. بسته بندی های شیره مدل های زیادی هستند و هرکدام از آن ها ویژگی مخصوص به خود را دارد که در کیفیت شیره خرما و فروش آن تاثیر بسزایی دارند.
بطور کلی بسته بندی های شیره خرما در سه نوع می باشد که هریک برای افراد خاصی و با طرز فکر متفاوت طراحی شده است:

  1. بسته بندی های شیشه ای و شفاف: این بسته بندی مناسب افرادی است که می خواهند محتویات درون بسته را به دقت مشاهده کنند تا از کیفیت و نبود ذرات اضافه در آن مطمئن گردند.
  2. ظروف کوچک و ارزان: افرادی که دفعه اولشان است که قصد خرید این محصول را دارند معمولا بدنبال بسته بندی می گردند که حجم آن پایین و قیمت آن ارزان باشد تا آن را بعنوان نمونه بخرند و در صورت رضایت از آن میزان بیشتری از این شیره را خریداری کنند.
  3. ظروف بسیار زیبا و شکیل: این بسته بندی ها مناسب دو گروه از افراد است گروه اول افرادی هستند که به زیبایی ظاهری محصولات اهمیت ویژه ای می دهند و گروه دوم کسانی می باشند که بدنبال خرید و سپس صادرات این محصول هستند.
    این ها عواملی هستند که از نظر هرکس بر کیفیت محصول تاثیر می گذارد و یک عامل دیگر که فقط یک متخصص تولید این بسته بندی ها می فهمد این است که جنس بسته بندی های بکار رفته باید بگونه ای باشد تا محصول را در برابر عوامل زیستی، فیزیکی و مهم تر از هم شیمیایی محافظت نماید.

مرکز فروش انواع شیره خرما بسته بندی مطلوب

مرکز فروش انواع شیره خرما بسته بندی مطلوبفروش شیره خرما با بسته بندی ها مطلوب و متفاوت در مراکز فروش بسیاری عرضه می شود اما نکته قابل توجه این می باشد که باید این محصول را از یک مرکز فروش معتبر و مطمئن خریداری کرد مرکزی قابل اطمینان است که قیمت محصولاتش مناسب باشد و تاریخ انقضا و تولید آن ها درست باشد که هر مرکزی این شرایط فروش را ندارد اما مجموعه ما به دلیل اینکه همواره درپی کسب رضایت مشتری می باشد سعی می کند این موارد را بدرستی رعایت کند و محصول باکیفیت و مرغوب در اختیار مشتریان قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *