قیمت شیره خرما فله در تهران

شیره خرما یکی از مواد مقوی و سودمند برای بدن است که امروزه آگاهی از خواص فراوان این ماده، تقاضا را برای خرید انواع مختلف آن افزایش داده است. انواع این محصول در بسته بندی های کوچک و بزرگ در بازار موجود است و بخشی از قیمت آن به هزینه های بسته بندی بازمی گردد؛ شیره خرما فله و مربا هویج اصالت که طبیعتا به علت حذف مخارج مربوط به بسته بندی از قیمت پایینتری برخوردار است نیز بصورت کیلویی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

قیمت شیره خرما فله در تهران

خواص غذایی شیره خرما باکیفیت

خواص غذایی شیره خرما باکیفیت شیره ی خرما که از مهمترین فرآورده های خرما بوده و خواص غذایی آن را به صورت یکجا در درون خود جای داده است، دارای املاح گوناگون، ویتامین ها و مواد معدنی عالی و مفید برای بدن است.
این ماده که طبع گرمی دارد، مناسب برای مصرف در وعده ی صبحانه بوده و در کنار اجزای دیگر، یک ترکیب مقوی و سالم را شکل می دهد که انرژی لازم یک روز پرنشاط را فراهم و خستگی و بی حالی را از بدن دور می نماید.
شیره خرما و ارده کنجد 700 گرمی باکیفیت سرشار از آهن است و برای بهبود کم خونی نقش ارزشمندی را ایفا می نماید؛ به علاوه سلامت دستگاه گوارش را افزایش داده و فعالیت باکتری های مفید بدن را بالا می برد.
شیره خرما در تقویت قوای جنسی نیز موثر است و برای سلامت روانی و زنده نگه داشتن سلول های عصبی کارایی دارد.
مصرف آن برای زنان باردار نیز بسیار مفید بوده و استفاده از آن توسط کودکان، موجب افزایش قدرت یادگیری و تمرکز می باشد.

عرضه مستقیم انواع شیره خرما فله

عرضه مستقیم انواع شیره خرما فله خرید شیره خرما چه بصورت بسته بندی و چه بصورت فله نیازمند اطمینان از کیفیت و مرغوبیت محصول است. در عرضه ی مستقیم انواع شیره می توان تا حد قابل قبولی این اطمینان را کسب و با خیال آسوده تری خرید را انجام داد. البته شایان ذکر است که در این نوع از خرید امکان ارائه ی سوالاتی پیرامون محصول و دریافت اطلاعات در خصوص آن وجود دارد که گام مثبتی در جهت خدمت به مشتریان خواهد بود.
خرید شیره خرما که بصورت فله در اختیار مشتریان قرار می گیرد، از لحاظ اقتصادی مناسب تر بوده و هزینه های مربوطه را کاهش می دهد؛ به همین دلیل مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.
عرضه مستقیم شیره خرما در مراکز معتبر و مورد اطمینان، سلامت خرید را تضمین می نماید. سایت فروشگاهی ما که فعالیت خود را در این زمینه قرار داده است، نمونه ای از این مراکز است که می توانید از طریق برقراری ارتباط با مجموعه آن اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *