قیمت شیره انگور فخری عمده در فروشگاه چقدر است؟

شیره انگور فخری یکی از محصولاتی است که همواره طرفداران زیادی داشته است. شیره ماده ای است که با عصاره گیری از میوه هایی مثل انگور، توت و خرما معمولا از طریق جوشاندن با کمک یک حلال مناسب مثل آب درست می شود. گاهی نیز شیره برخی گیاهان با خراش دادن یا تیغ زدن پوست آن گیاه به دست می آید مثل شیره درخت افرا. قیمت شیره انگور را می توان از سایت ها و فروشگاه های مختلف به دست آورد.

قیمت شیره انگور فخری عمده در فروشگاه چقدر است؟

نکات مهم در مورد شیره انگور فخری

نکات مهم در مورد شیره انگور فخری نزدیک به ۱۰۰ نوع انگور در ایران کاشته می شود و انگور در انواع مختلف تولید می شود اما باید در نظر داشت که همه ی انواع آن برای درست کردن شیره مناسب نیستد.

شیره انگور یک تامین کننده بسیار خوب انرژی بوده و برای کم خونی ناشی از کمبود آهن خیلی مفید است.

شیره انگور یکی از فرآورده های مغذی انگور است که دارای طعمی شیرین و مطبوع بوده و نظر استفاده کنندگان زیادی را در سراسر کشور به خود جلب کرده است.

برای تهیه انواع شیره انگور از دو روش می توان استفاده کرد روش سنتی یا خانگی و روش صنعتی تهیه شیره انگور.

انگورهایی که برای درست کردن شیره مورد استفاده قرار می گیرند باید دارای ویژگی هایی باشند که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

باید قند زیاد و طعم مناسبی داشته باشند، انگورهایی که خیلی شیرین و درشت باشند، انگورهایی که در شرایط دیم رشده کرده اند و یا اینکه کمتر آبیاری شده باشند. برای درست کردن شیره مناسب تر هستند.

انگور را بلافاصله بعد از برداشت باید برای تهیه شیره مورد استفاده قرار دهند.

در همدان انگور گزنه ای و فخری، در اردبیل و اطراف تبریز انگور عسگری، در استان گیلان گاش انگور و در استان مرکزی انگور فرنگی برای تهیه شیره مناسب هستند.

علاوه بر انگور از ضایعات کشمش نیز برای تهیه شیره استفاده می کنند.

شیره انگور بسیار مقوی بوده و برای کسانی که در اثر یک بیماری طولانی مدت و یا انجام یک عمل جراحی باعث شده که ضعیف شوند استفاده از این شیره مفید بوده زیرا شیره انگور باعث کاهش سستی، ضعف و خستگی بدن می شود و همچنین باعث تقویت بدن می شود.

پخش مستقیم شیره انگور فخری از فروشگاه به نقاط مختلف

پخش مستقیم شیره انگور فخری از فروشگاه به نقاط مختلف شیره انگور یا دوشاب یکی از پرمصرف ترین و شناخته شده ترین انواع شیره است که دارای طعمی بسیار خوش، شیرین و پرخاصیت بوده که از آب انگور درست شده است.

تهیه شیره انگور یا دوشاب کاری سخت و  زمان بر است.

پخش مستقیم شیره انگور به صورت اینترنتی و آنلاین از تولید کننده آن امروزه رونق و رواج زیادی داشته است.

این نمایندگی های مستقیم با حذف کردن همه واسطه ها شرایط یک خرید ایده آل را فراهم کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *