قیمت شیره انگور فخری در بازار ایران

شیره انگور فخری یکی از مواد مغذی ست که فواید فراوانی برای بدن دارد. این محصول با کیفیت بسیار بالا تولید شده و در بازار اقصی نقاط ایران به فروش می رسد. قیمت این محصول و مربا هویج اصالت با توجه به کیفیت آن متغیر است.

قیمت شیره انگور فخری در بازار ایران

آشنایی با شیره انگور فخری خاص

آشنایی با شیره انگور فخری خاص در کشو ماه و در شهرهای مختلف انواع متعددی از انگور وجود دارند. در این میان می توان به گاش انگور در استان گیلان، انگور عسگری در اردبیل و همچنین تبریز، انگور فرنگی در استان مرکزی و در نهایت انگور فخری در همدان اشاره کرد. انواعی که در این مثالها آوردیم همگی از انواع انگورهایی هستند که معمولاً برای تهیه شیره انگور و مربای هویج نیم کیلویی از آنها استفاده می شود.

یکی از شیره های خوشمزه و پر خاصیت که طعمی خاص و فواید بیشماری دارد شیره انگور فخری می باشد. در ادامه بیشتر با این محصول آشنا می شویم.

در تهیه شیره انگور مراحل مختلفی اجرا می شود. از جمله این مراحل شستن دقیق انگورها و له کردنشان می باشد. پس از این مراحل این محتویات از صافی عبور کرده و آب انگور گرفته می شود. به این مایع خاک سفید اضافه می شود. خاک سفید خاکی مملو از املاح معدنی می باشد. آب انگور همراه با خاک سفید یک شب مانده و پس از آن به کمک پارچه های مخصوصی صاف شده و جدا می شود. پس از این مراحل نوبت جوشاندن آب انگور می شود.

شیره انگور فخری که گاهی به نام شیره انگور همدان نیز شناخته می شود نسبت به برخی از شیره انگورها پررنگتر و نسبت به بعضی دیگر از رنگ کمتری برخوردار است. شیرینی شیره انگور فخری زیاد و اما بسیار دلچسب است. شیره انگور خاص که از انگور فخری گرفته می شود می تواند به عنوان یک صبحانه مغذی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از این محصول در پخت انواع شیرینی استفاده می شود.

می توانید این محصول را به همراه شیر و سرشیر به عنوان یک میان وعده بسیار لذیذ و مقوی میل کنید. همچنین در پخت شیر برنج و همچنین حلوا می توان آن را به کار برد.

تولیدکنندگان شیره انگور فخری در تهران

تولیدکنندگان شیره انگور فخری در تهران تولیدکنندگان شیره انگور فخری در سراسر کشور انواع مرغوب این محصول را تولید می کنند. این تولیدکنندگان محصولات خود را در اندازه های مختلف در بازار عرضه می کنند.

کیفیت شیره انگور به عوامل متعددی بستگی دارد. از این بین می توان به تاثیر ویژه کیفیت انگور مورد استفاده در گرفتن شیره اشاره کرد. گرفتن شیره فرایندی تخصصی بوده و به مهارت نیاز دارد. برای مثال عدم دقت کافی در اضافه کردن مقدار خاک سفید، جوشاندن کمتر یا بیشتر از زمان مورد نیاز، یا صاف نکردن مناسب آب انگور می تواند کیفیت شیره تولید شده را پایین بیاورید.

این تولیدکنندگان با توجه به این موارد و با مهارت و تجربه کافی در این زمینه اقدام به تولید این محصول با کیفیت بسیار بالا و مطلوب می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *