فروشگاه بزرگ شیره انگور عسلی

شیره یکی از خوراکی‌های شیرین است که از میوه‌ها تهیه می‌شود. یکی از انواع شیره های محبوب، شیره انگور است که بسیار خوش طعم است. 

در ادامه با ما همراه شوید تا درباره شیره انگور عسلی، نحوه مصرف آن و همچنین فواید آن، مطالب مفیدی را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهیم؛ 

فروشگاه بزرگ شیره انگور عسلی

شیره انگور عسلی را با چی بخوریم؟

شیره انگور عسلی را با چی بخوریم؟ میوه‌های شیرین همواره طعم مطلوبی دارند و برخی از آن‌ها مانند انگور متعلق به فصل خاصی از سال است و در سایر فصول یافت نمی‌شود. 

از طرفی بهترین راهکار برای در دسترس کردن آن در همه فصول، تهیه شیره آن است. 

شیره انگور عسلی را می‌توان به صورت مخلوط با پودر انواع مغز‌ها نظیر پودر مغز پسته، پودر بادام و فندق، پور مغز گردو و قاووت مصرف کرد. 

همچنین می‌توان از آن برای شیرین کردن ارده کنجد و کره بادام زمینی استفاده کرد که طعم مطلوبی به آن‌ها می‌دهد. 

از آن می‌توان در تهیه انواع کیک و شیرینی نیز استفاده کرد که جایگزین مناسبی برای شکر سفید است. 

همچنین آن را می‌توان به صورت خالص در کنار صبحانه میل کرد. 

تولید این شیره همانند تولید شیره انواع میوه‌ها است، با این تفاوت که به آن خاک سفید اضافه می‌کنند که باعث روان‌شدن شیره و تهیه شیره عسلی انگور می‌شود. رنگ این شیره همانند رنگ عسل بوده و مایل به زرد است. بهترین شیره انگور، شیره‌ای است که عسلی باشد و بسیار تیره و سیاه نباشد. 

این شیره به شدت انرژی زا بوده و برای کودکان، زنان شیرده، زنان باردار و ورزشکاران بسیار مناسب است و از ایجاد خستگی، بی‌حالی و ورم دست و پا جلوگیری می‌کند. از آنجایی که قند موجود در آن از سالم‌ترین نوع قند است، مصرف آن برای دیابتی‌ها مانعی نداشته و برایشان سودمند است. همچنین به واسطه آهنی که دارد، در افزایش خون‌سازی در بدن و جلوگیری از کم خونی نیز نقش دارد. 

قیمت شیره انگور عسلی 1350 گرمی چقدر است؟

قیمت شیره انگور عسلی 1350 گرمی چقدر است؟ امروزه مصرف نوع عسلی شیره انگور بسیار بین مردم متداول شده که بیشترین دلیل آن کیفیت بالای این نوع محصولات، سالم و طبیعی بودن و مفید بودن برای سلامت عمومی بدن است. 

قیمت شیره انگور عسلی، به کیفیت، مقدار وزن آن و نحوه خرید آن بستگی دارد. هر چه کیفیت آن بالا باشد، قیمتش نیز بیشتر خواهد بود. 

رایج ترین وزن بسته بندی این شیره ها چیزی مابین هزار گرم تا هزار و هشتصد گرم است. 

مشتریان می‌توانند جهت اطلاع از قیمت شیره انگور عسلی ۱۳۵۰ گرمی با مشاوران سایت ما در ارتباط باشند و در صورت رضایت و تمایل اقدام به خرید این شیره طبیعی نمایند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.