عرضه شیره انگور بسته بندی 900 گرمی

شیره انگور یکی از فرآورده های ارقام مختلف انگور می باشد که هم طعم بی نظیری دارد و هم از خواص فوق العاده غذایی و دارویی برخوردار است. 

پخت این شیره در اقصی نقاط کشور به روش های سنتی و صنعتی انجام می شود. با توجه به طبع گرمی که دارد، مصرف آن در فصول سرد به ویژه زمستان بسیار زیاد است. 

بسته بندی های مختلفی برای محصول مذکور در نظر گرفته می شود که یکی از متداولترین آنها بسته بندی 900 گرمی می باشد. 

این مطلب نیز به عرضه شیره انگور بسته بندی 900 گرمی می پردازد. 

عرضه شیره انگور بسته بندی 900 گرمی

همه چیز در مورد شیره انگور

همه چیز در مورد شیره انگوردر مورد شیره انگور باید بیان کرد که تولید و پخت آن فرآیندی زمان بر است. چرا که آب انگور را به طور مستقیم نمی توان تغلیظ نمود و به شیره تبدیل کرد. بلکه لازم است که از نوعی خاک به نام خاک شیره یا خاک سفید استفاده شود که برای ته نشینی آن زمان نسبتا زیادی لازم می باشد. 

این شیره دو نوع معمولی و سفید دارد. شیره انگور سفید غلظت بیشتری نسبت به نوع معمولی دارد. از نظر خاصیت هر دو نوع آن یکسان هستند و به عنوان یک داروی گیاهی و طبیعی برای رفع کم خونی شناخته می شوند. 

علاوه بر این، ماده ای انرژی زا و مقوی نیز می باشد که ضعف عمومی بدن را بر طرف می سازد. در دوران نقاهت بیماران به وفور مصرف می شود. 

خواص دیگری مانند تقویت سیستم ایمنی بدن، نابودی رادیکال های آزاد، افزایش گردش خون، کمک به عملکرد قلب و عروق، بهبود زخم های سطحی در بدن را هم می توان با مداومت بر مصرف این محصول تجربه نمود. 

این شیره معمولا با دو شیره دیگر یعنی شیره خرما و توت ترکیب می شود و معجونی به نام سه شیره را تولید می کند که تاثیرگذاری دو چندانی بر بهبود بیماری ها دارد. 

قیمت شیره انگور بسته بندی در سال 2020

قیمت شیره انگور بسته بندی در سال 2020قیمت شیره انگور بسته بندی در سال 2020 می تواند تحت تاثیر چندین فاکتور قرار گیرد. نوع شیره یعنی سفید یا معمولی بودن آن یکی از این فاکتور ها می باشد. 

کیفیت شیره که تحت تاثیر کیفیت انگورهای به کار رفته در آن قرار می گیرد هم قیمت آن را تغییر می دهد. رنگ و ظاهر محصول که سبب مشتری پسندی بهتر و بیشتر می شود، از دیگر پارامتر ها می باشد. 

طعم و بوی محصول هم در بازار فروش شیره، عوامل مهمی محسوب می شود. نوع بسته بندی چه از نظر وزنی و چه از نظری جنس ظروف قیمت آن را افزایش یا کاهش خواهد داد. 

در عمده فروشی شیره، قیمت ها نسب به جزئی فروشی بسیار پایین تر هستند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *