شخصی با پودر گوشت ماهی شیراز لایه بردار قوی صورت تولید کرد

استفاده از پودر گوشت ماهی شیراز به دلیل طیف متنوعی از دامنه آنها در بین محققان محبوبیت پیدا کرده است یک مطالعه اخیر اثر ترکیب پودر ماهی کپور نقره ای در پودر سوپ را بررسی کرد و نتایج به طور قابل توجهی محتوای پروتئین پودر سوپ نهایی را بهبود بخشید.

مطالعه دیگری گزارش داد که سوپ فوری تیلاپیا، ساخته شده از تیلاپیا می تواند در صنایع غذایی بر روی مواد افزودنی برای توسعه مواد غذایی جدید استفاده شود.

از آنجایی که پودر گوشت ماهی غنی شده با پروتئین خشک غنی از مواد مغذی هستند و ماندگاری طولانی دارند، این پودرها را می توان در بازارهای جهانی که تقاضا برای غذاهای خشک غنی از مواد مغذی بالا است، عرضه کرد.

علاوه بر این، از آنجایی که پودر گوشت ماهی منبع غنی تغذیه است، درک ترکیبات غذایی پودر گوشت ماهی به منظور متعادل کردن ارزش آن به عنوان غذا با سایر غذاها به ویژه غذاهای غنی از پروتئین ضروری است.

پودر

علاوه بر این، داشتن ارقام مناسب در مورد ترکیبات غذایی پودر گوشت ماهی به منظور استفاده برتر از آنها به عنوان منابع غذایی و ایجاد فناوری پردازش پودر ماهی و سایر مواد غذایی شیلات اجباری است.

دلیل مهم دیگری که می توان به تبدیل ماهی خام به پودر نسبت داد، خواص عملکردی بسیار مطلوب پروتئین ماهی است.

یک مطالعه گزارش داد که پودرهای پروتئینی از شاه ماهی و دندان پیکان منابع خوبی از پروتئین ماهی با کیفیت بالا با خواص عملکردی بسیار مطلوب به عنوان منبع عالی پروتئین با کیفیت بالا هستند به طور قابل توجهی، وجود برخی از اسیدهای آمینه ضروری مانند لیزین و متیونین.

توسعه مواد بالقوه به شکل پودر گوشت ماهی با استفاده از ماهی به عنوان یک جایگزین در حال افزایش است زیرا روند تولید محصولات مبتنی بر سلامت با مواد سالم تر و پایدارتر در حال گسترش است.

پودر گوشت ماهی به عنوان یک ماده می تواند در غذاها گنجانده شود تا ارزش افزوده محصولات را افزایش دهد از بار زیان اقتصادی به صنعت ماهی جلوگیری کند، اثرات زیست محیطی را کاهش دهد، و به مصرف کنندگان کمک کند که دارای ماندگاری مغذی، کم هزینه و طولانی مدت باشند.

صرف نظر از در دسترس بودن مقدار زیادی پروتئین ماهی در بنگلادش، گزارش های کمی در مورد ارزش غذایی یا کالری ماهی های خشک شده وجود دارد که مردم را در انتخاب مقدار کالری مورد نیاز از ماهی و محصولات ماهی سردرگم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *