دوش پنلی که عامل خودکشی پسری جوان شد

به بازسازی دوش پنلی خود فکر می کنید، اما نمی خواهید با قیمت بالای یک دیوار دال سنگی یا دوغاب همراه با کاشی مقابله کنید؟ اگر می خواهید یک دوش کم هزینه با جذابیت بصری قوی داشته باشید، پانل های دیواری دوش ضد آب ممکن است راه حلی برای شما باشند.

برادران لامونت به عنوان یک شرکت بازسازی طراحی و ساخت در پورتلند، OR، به صاحبان خانه های محلی کمک می کند تا حمام های رویایی خود را بسازند. همانطور که پانل های دیوار دوش محبوب تر می شوند، مشتریان بیشتر و بیشتری تعجب می کنند که آیا این راه حل شیک برای آنها مناسب است یا خیر.

در حالی که برای طراحی همه مناسب نیست، دیوارهای دوش مصنوعی یک گزینه عالی است که سبک و مقرون به صرفه بودن را با مواد کم تعمیر و نگهداری ترکیب می کند.

در این مقاله می توانید همه چیز را در مورد روند دیوار دوش مصنوعی بخوانید. ما همه چیزهایی را که باید در مورد این روند طراحی رو به رشد بدانید، از جمله:

پانل های دیواری ضد آب دوش از چه چیزی ساخته شده اند؟
هزینه دیوار دوش مصنوعی چقدر است؟
دیوار دوش مصنوعی چگونه نصب می شود؟
چه چیزی دیوار دوش مصنوعی را از سایر گزینه های دوش متمایز می کند؟
پانل های دیواری دوش ضد آب از چه چیزی ساخته شده اند؟

دیوارهای دوش مصنوعی نوعی کابین دوش هستند که از پانل هایی از مواد مصنوعی ضد آب استفاده می کنند. این دال شبیه به دوش تخته ای است، به جز اینکه به جای سنگ طبیعی یا چینی، دال از یک کامپوزیت چند لایه چوب پلاستیک یا PVC/اکریلیک ساخته شده است.

با وجود داشتن هسته چوبی، دیوارهای دوش لمینت بسیار ضد آب هستند. بسیاری از آنها با ضمانت خسارت آب تا 10 سال عرضه می شوند. پوسته بیرونی لمینت چیزی است که این امکان را فراهم می کند.

پوسته بیرونی نیز در بسیاری از الگوها و سبک های مختلف از رنگ های مسطح گرفته تا الگوهای سنگ و دانه های چوب موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *