دمپایی رو فرشی خرگوشی به تمام کارهای خانه رسیدگی می کند

دمپایی روفرشی خرگوشی با 30 سال فعالیت در این تجارت، بدون شک دارای برخی از برجسته ترین دمپایی های زنانه در بازار است. این بار محصولی با کیفیت و طراحی زیبا است که شامل پاپیون متالیک رزگلد جذاب می باشد. بنابراین، برای ماندن در خانه، قدم زدن در محل کار و فرودگاه ها بدون از دست دادن سبک مناسب خواهد بود.

مواد یکی دیگر از نکات مثبت این دمپایی ها هستند، زیرا با سطح فوم ویسکوالاستیک راحتی فوق العاده ای را در هر مرحله برای شما تضمین می کنند. علاوه بر این، این مدل با داشتن کفی های ارتوپدی EVA، خستگی پاهای شما را برطرف می کند.

این کار به ماهیچه های شما استراحت می دهد و در نتیجه باعث تسکین می شود تا بتوانید پس از یک روز طولانی از راحتی که شایسته آن هستید لذت ببرید.

زیره TPR در برابر سایش و پارگی فوق العاده مقاوم خواهد بود، بنابراین می توانید هر روز و در هر مکان با اطمینان دمپایی را بپوشید.

آنها بافتی ضد لغزش دارند که برای جلوگیری از افتادن تصادفی در محیط مرطوب و خراش روی زمین ایده آل است. در نهایت، آنها در برابر آب مقاوم هستند، بنابراین می توانید بدون ترس آنها را با خود به محل دوش ببرید.

بهترین قسمت این است که طراحی دمپایی زنانه ONCAI قابل تنفس است، بنابراین پاهای شما را همیشه خنک نگه می دارد. این کار به لطف پوشش تری انجام می شود که از رطوبت و تعریق در ناحیه جلوگیری می کند و در نتیجه از قارچ ها جلوگیری می کند. ما نباید رویه چرم مصنوعی را فراموش کنیم که به آنها نرمی و ظاهری ظریف می بخشد.

دیگر نگران نداشتن انتخاب کافی نخواهید بود، زیرا مدلی از دمپایی است که در سایزهای مختلف موجود است که مطمئناً دمپایی خود را پیدا خواهید کرد. علاوه بر این، انتخاب رنگ با دمپایی های مشکی، بژ و خاکستری که با همه چیز ست می شود و همچنین یک گزینه بنفش چشمگیر با سلیقه شما مطابقت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *