جشنواره فروش کفش نایک lebron james سفر به ترکیه را جایزه می دهد

روی کفش نایک lebron james جدید یک برچسب آزاردهنده وجود دارد که علائم روی آن نقش بسته است. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که این نمادهای روی کفش برای چیست؟ در این مقاله به شما توضیح می دهیم!

مطمئناً متوجه علامت های روی کفش هایی شده اید که به تازگی خریداری کرده اید. آنها نشانه هایی از یک شکل هندسی هستند که بر روی یک برچسب چسبی چاپ شده است که می توان آن را در زیر کف کفش یا داخل آن، چسبیده به کفی پیدا کرد.

این نمادها عملکرد خاصی دارند و برای دادن اطلاعات مهم در مورد کفش شما استفاده می شوند. ببینیم چیه!برای فهمیدن کارکرد نمادهای روی کفش باید قسمت‌های کفش را از هم تشخیص داد که برای اینکه زیاد وارد موضوع نشویم می‌توانیم آن‌ها را در سه قسمت خلاصه کنیم.

سطح خارجی کفش رویه نامیده می شود، آستر اصلی کفش است و زبانه و حاشیه را شامل نمی شود (چشمک، سگک و هر گونه لوازم جانبی نیز از رویه خارج می شود).

در داخل آستر وجود دارد، یعنی آستر رویه، که همراه با کفی (کفی داخلی کفش) قسمت داخلی کفش، یعنی ناحیه ای که مستقیماً با پا تماس دارد را تشکیل می دهد.سطح زیرین کفش از زیره بیرونی تشکیل شده است که بخشی در معرض سایش است و مستقیماً به رویه کفش متصل می شود.

به طور متعارف، این سه قسمت از کفش متمایز است، که هر یک از آنها با نماد خاص خود به تصویر کشیده شده است. در کنار این آیکون ها به همان اندازه پیکتوگرام وجود دارد که نشان دهنده متریال منطقه مورد نظر است. بیایید تفاوت ها را ببینیم!

کفش ها بسته به کیفیت کفش و کاربری که برای آن طراحی شده اند با مواد مختلفی پوشانده می شوند. بنابراین، نمادهای هندسی روی کفش‌ها که روی برچسب‌ها کشیده شده‌اند، ماهیت این مواد را متمایز می‌کنند، در واقع، در کنار پیکتوگرام که قسمتی از کفش را نشان می‌دهد، نمادی که ماده را نشان می‌دهد قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *