تولید کنندگان شیره خرما صادراتي

شیره خرما یکی از خوشمزه ترین شیره های تولید شده در کشور است. این محصول انرژی زا بوده، خواص بیشماری برای بدن دارد و به حفظ سلامت بدن کمک می کند. با اطلاع از خواص این محصول، طرفداران زیادی در سراسر جهان پیدا کرده و به کشورهای مختلف صادر می شود. شما در این سایت می توانید با تولید کنندگان شیره خرما صادراتي و با کیفیت در ارتباط باشید.

تولید کنندگان شیره خرما صادراتي

مراحل تولید شیره خرما مرغوب

مراحل تولید شیره خرما مرغوب برای تهیه شیره خرما شما به خرما شیره دار شیرین و آب نیاز دارید. در مرحله اول ابتدا خرما ها را شسته و هسته آن ها را جدا کنید. 

سپس خرماها را درون قابلمه ریخته و روی گاز قرار می دهیم. داخل قایلمه به حدی آب می ریزیم که روی خرما ها کاملا پوشیده شود. هنگامی که آب جوش آمد و خرما ها له شد، حرارت را کم کنید کف روی ظرف را بگیرید و درب قابلمه را ببندید. 

در این مرحله نیم ساعت تا یک ساعت صبر کنید تا آب و خرما ها بجوشند و خرماها نرم شوند. بعد از آن زمان، شعله را خاموش کرده و صبر کنید خنک شود. بعد از سرد شدن خرماها را درون یک کیسه نخی بریزید و فشار دهید تا شیره آن ها خارج شود.

در مرحله بعد شیره را درون تابه ریخته، روی حرارت کم قرار دهید تا بجوشد و به غلظت برسد. یک تا دو ساعت طول می کشد تا شیره به قوام برسد و غلظت آن مناسب باشد. 

از خرما های نرم و شیره دار استفاده کنید. بهتر است از خرماهای ریز استفاده کنید. اگر خرما خشک باشد مدت زمان بیشتری برای پخت خرما نیاز است. در مرحله آخر هنگام جوشیدن شیره به غلظت آن توجه کنید. شیره پس از سرد شدن سفت تر می شود. اگر غلظت شیره کم باشد، شیره کپک می زند.

اگر شیره سفت و غلیظ بود شما می توانید به آن آبجوش اضافه کرده و دوباره بجوشانید. اگر شیره رقیق بود نیز می توانید دوباره آن را جوشانده تا غلظت آن مناسب شود.

صادرات شیره خرما به ترکیه

صادرات شیره خرما به ترکیه شیره خرما تولید شده در ایران به دلیل کیفیت بالایی که دارد در سراسر جهان مصرف کننده دارد. کشورهای همسایه مانند ترکیه بیشتر کشورهای وارد کننده شیره خرمای ایران هستند. برای اطلاع از قیمت شیره خرما از امکانات موجود در این سایت استفاده کنید. شما می توانید محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین از طریق سایت سفارش دهید. شماره های موجود در سایت نیز برای ثبت سفارش به صورت تلفنی هستند. سفارشات شما از بهترین انواع شیره خرما صادراتی تهیه و در اسرع وقت به دست شما خواهد رسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.