تخمه آفتابگران هیبریدی را همراه داشته باشید و هیچ چیز را فراموش نکنید

یکی از معایب قابل توجه تخمه آفتابگردان هیبریدی وجود احتمالی کادمیوم در آنها است که از خاک، هوا و آب به گیاهان نفوذ می کند و پر از زباله های شرکت های صنعتی و مواد مضر از گازهای خروجی است.

تجمع، این فلز سنگین باعث ایجاد فرآیندهای پاتولوژیک در بدن انسان، به ویژه بر عملکرد کلیه ها می شود. تنها در چند سال، استفاده روزانه از دانه های مسموم می تواند به طور قابل توجهی سلامت افراد حتی از نظر جسمی قوی را تضعیف کند.

اگر به طور مرتب دانه ها را با دندان های خود می جوید، چنین اثر مکانیکی مملو از تخریب مینای دندان است و همچنین منجر به تشکیل ترک ها و ایجاد پوسیدگی می شود.

به عنوان یک قاعده، دندان های جلویی آسیب می بینند، بنابراین “زیبایی” بلافاصله قابل توجه می شود.اختلافات در مورد اینکه آیا تخمه آفتابگردان باعث ایجاد آپاندیسیت می شود یا نه، ارتباط خود را از دست نمی دهد.

با وجود فقدان شواهد کافی، برخی از پزشکان بر این باورند که التهاب آپاندیس ناشی از خوردن دانه ها امکان پذیر است. اگر این میان وعده را همراه با پوسته و به مقدار زیاد بخورید، می توانید معده و روده را مسدود کنید.

در نتیجه، آپاندیسیت کاملا واقعی می شود.از نظر پزشکی، وابستگی به دانه وجود ندارد. با این حال، ممکن است یک اعتیاد روانی خاص ایجاد شود: ما آرام می شویم، در فرآیند کندن دانه ها به چیز بدی فکر نمی کنیم.

به نوعی مدیتیشن تبدیل می شود. به عبارت دیگر، کلیک کردن روی دانه ها می تواند به یک عادت تبدیل شود، اما اعتیاد خاصی ایجاد نمی کند.

با توجه به ترکیب دانه ها، که در آن ویتامین ها، اسیدهای آمینه، عناصر ماکرو و میکرو به وفور وجود دارد، فواید زیادی برای بدن به ارمغان می آورد.

اما مهم است که کیفیت محصول را در نظر بگیرید (کادمیوم را به خاطر بسپارید) و از کمیت آن سوء استفاده نکنید. شما نمی توانید بیش از 50-150 گرم دانه در روز بخورید و بهتر است بیش از 2 بار در هفته نباشد. بیش از حد حتی مفیدترین مواد می تواند منجر به مشکلات سلامتی شود. بهتر است از دانه های سرخ شده، اما خام استفاده کنید؛ نمک های نمکی باید کاملاً کنار گذاشته شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.