با پوشیدن کاپشن چرم مردانه تبریز لبخند را به لب خانواده خود بیاورید

کاپشن چرم مردانه تبریز به طور کلی تأثیر قابل توجهی بر فرهنگ عامه ما داشته اند. از یک سو، مردان جوانی که در دهه 1940 بزرگ شدند و پس از آن ژاکت چرمی را با هوانوردان شجاعی که در آسمان جنگ جهانی دوم جنگیدند مرتبط کردند، و برعکس، کت های چرمی به نوعی نشانه شورش نوجوانان در جهان تلقی می شدند. دهه 50، به خصوص ژاکت های موتور سیکلتی که مارلون براندو می پوشید.

در خارج از صفحه نقره ای، در زندگی واقعی، جوانان از کمد لباس براندو کپی کردند و Schott Perfecto را به یک نام آشنا تبدیل کردند. اما، آیا می‌دانستید که برخی از مردم واقعاً باور نمی‌کنند که براندو در فیلم The Wild One لباس Schott Perfecto را پوشیده باشد؟

ما در مورد آن در کتاب آیا ارزشش را دارد توضیح می دهیم؟ بررسی Schott Perfecto.امروزه کاپشن‌های چرمی با مردان پویا و شیک مانند دواین «راک» جانسون، رایان رینولدز و دونالد گلاور یا نقش‌هایی که در فیلم بازی می‌کنند، مانند The Place Beyond The Pines با بازی رایان گاسلینگ یا دنیل کریگ در کازینو مرتبط هستند.

رویال، با حضور برجسته دیگری مانند کاپشن پرواز رالف فاینز در مردان پادشاه، ژاکت چرمی قرمز نمادین برد پیت در Fight Club، و ژاکت Bane معروف تام هاردی در شوالیه تاریکی برمی‌خیزد.

بنابراین، واضح است که هالیوود علاقه زیادی به کت های چرمی پیدا کرده است و شما هم می توانید. چیزی که کت چرم را جذاب می کند ترکیبی از سبک ها، ویژگی ها و کیفیتی است که می تواند با ترجیحات شما ترکیب شود.

انتخاب کت چرم مناسب
با تعداد بی‌شماری از نمونه‌های افراد مشهور، انتخاب کت چرم مناسب دشوار به نظر می‌رسد، اما ما آن را برای شما محدود کرده‌ایم.

1. کیفیت چرم
ابتدا می توانید با تمرکز بر کیفیت چرم، بیشتر گندم را از کاه جدا کنید. این باعث حذف تعداد قابل توجهی از ژاکت‌های بی‌کیفیت یا جدید از انتخاب‌های شما می‌شود و اگر برای شناسایی کیفیت به کمک نیاز دارید، می‌توانید راهنمای ما در مورد کیفیت چرم خوب و همچنین بررسی‌های ما در مورد Schott Perfecto و Belstaff را دنبال کنید. Trialmaster.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *