با لوله پلی اتیلن نمره 32 در استخر شنا کنید

لوله پلی اتیلن نمره 32 در برابر اشعه ماوراء بنفش ناپایدار هستند، که سازنده را مجبور می کند تا افزودنی های ویژه ای را در ترکیب خود وارد کند که این مضرات را جبران می کند (به عنوان مثال، 2٪ دوده، که به دلیل آن رنگ لوله سیاه است). هنگام گذاشتن این نوع لوله در مکان هایی که در معرض نور مستقیم خورشید هستند باید دقت شود.

نفوذپذیری اکسیژن بالایی دارند. بنابراین برخی از انواع لوله های پلاستیکی را نمی توان در سیستم گرمایش استفاده کرد. از این گذشته ، اکسیژن با ورود به آب با آهن حل شده در آن تماس پیدا می کند و زنگ می زند. این می تواند به سرعت تجهیزات گرمایش آب و رادیاتورها را غیرفعال کند.
با افزایش دمای مایع، فشار کاری مجاز سازه کاهش می یابد.
لوله های پلی اتیلن کجا استفاده می شود؟

اغلب از این لوله ها برای نصب سیستم های تامین آب تحت فشار و بدون فشار برای آب آشامیدنی و صنعتی، برای فاضلاب، برای سازماندهی آبیاری قطعات خانگی استفاده می شود.

 

آنها برای هر دو در فضای باز و پنهان، از جمله زیرزمینی، تخمگذار استفاده می شود. از این میان، می توان عایق آب شبکه های گرمایشی را ساخت. اغلب آنها برای محافظت از کابل های الکتریکی در تخمگذار پنهان استفاده می شوند. برای ساخت خطوط لوله گاز می توان از انواع خاصی استفاده کرد.

لوله های پلی اتیلن چیست؟

اول از همه، محصولات در نوع پلی اتیلنی که از آن ساخته شده اند متفاوت هستند. لوله های پلی اتیلن وجود دارد

فشار بالا، LDPE (یا چگالی کم)،
فشار کم، HDPE (یا چگالی بالا).
توجه به این نکته ضروری است که فشار زیاد یا کم فشار آبی نیست که لوله ها برای آن طراحی شده اند. این فشاری است که در طول تولید پلیمر اعمال می شود و خواص فیزیکی محصول را تعیین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *