با ساعت dream زنانه آینده ای موفق داشته باشید

وبلاگ Life Hacker پیشنهادهای معتبری را در مورد اندازه مچ دست زنان هنگام انتخاب ساعت ارائه می دهد. دور مچ‌های زنانه معمولاً از 5 اینچ تا 7 اینچ (تقریباً 12 تا 17 سانتی‌متر) است و قطر ساعت‌های زنانه معمولاً بین 22 تا 34 میلی‌متر بسته به استایل و ساعت‌ساز است.

قطر ساعت کوچکتر 22 تا 28 میلی‌متر برای مچ‌های ریز 5 تا 6 اینچ (12 تا 14 سانتی‌متر) مناسب‌تر است، در حالی که قطر ساعت 28 تا 34 میلی‌متر برای مچ زنان متوسط 6 تا 7 اینچ مناسب‌تر است.

(14 تا 17 سانتی متر). همچنین باید تاکید کرد که اندازه ساعت dream زنانه ممکن است به این بستگی داشته باشد که آیا ساعت به عنوان یک جواهرات یا لوازم جانبی زرق و برق دار یا به عنوان یک ساعت مچی برای استفاده روزانه یا حتی خاص در نظر گرفته می شود.

همانطور که اشاره شد، ساعت‌های اسپرت و تا حدی معمولی صفحه‌های بزرگ‌تر و عریض‌تری دارند، در حالی که ساعت‌های جواهری سطح بالاتر صفحه‌ها و طرح‌های کوچک‌تر و زیباتری دارند.

ساعت‌های مد از صفحه‌های بسیار کوچک تا صفحه‌های بزرگ و با ظاهری بزرگ را شامل می‌شوند. همه چیز در حرکت است زیرا با خرید هر ساعتی، یکی از اولین چیزهایی که باید تصمیم بگیرید این است که مکانیکی یا کوارتز باشید.

یک حرکت مکانیکی مستلزم مهندسی دقیق است و ساعت هایی هستند که به طور سنتی آنها را می شناسیم. با این حال، آنها می توانند زمان را از دست بدهند و به اندازه یک ساعت کوارتز دقیق نیستند، این نوآوری است که در دهه 1970 دنیای ساعت سازی را تحت تأثیر قرار داد.

ساعت‌های کوارتز در واقع کاربردی‌تر، قابل اعتمادتر هستند، معمولاً هزینه کمتری دارند و نیاز به نگهداری کمتری دارند. با این حال، امروزه بسیاری از زنان، مانند مردان، به دلیل جذابیت فوق‌العاده‌ای که به دلیل سنت و هنرشان دارند، ساعت‌هایی با حرکت مکانیکی را انتخاب می‌کنند.

IT’S ALL MATERIAL البته ظاهر ساعت زنانه بسیار مهم است. نکته اصلی در این ظاهر موادی است که برای ساعت استفاده شده است. ساعت‌های طلا همچنان تقاضای بالایی دارند و استفاده از طلا در ساعت‌های زنانه بیشتر از ساعت‌های مردانه رایج است.

رنگ‌های طلایی مختلفی در ساعت‌های زنانه استفاده می‌شود که شامل طلای زرد محبوب و کلاسیک و همچنین طلای رزگلد، طلای سفید و طلای صورتی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *