با ریختن الکل سفید 96 درصد در لباسشویی لباس های خود را تمیز بشویید

الکل سفید 96 درصد خالص بدون افزودنی های رایج مانند دناتوره ها تولید و فرآوری می شود که الکل را برای مصرف انسان نامناسب می کند. ایزوپروپیل الکل خالص با ایزوپروپیل الکل استریل یا درجه USP قابل تعویض نیست، اما نام اشتباه اغلب رخ می دهد زیرا الکل درجه USP همیشه در حالت خالص است.

ایزوپروپیل الکل صنعتی که به آن ایزوپروپیل الکل با درجه فنی نیز گفته می شود، بیشتر برای اهداف تولید و فرآوری غیر حیاتی مانند حذف نمک های یونی از PCB ها، خمیر حرارتی از سینک های حرارتی و بسته های آی سی یا حل کردن اسیدهای آلی در رزین استفاده می شود.

شار لحیم کاری مبتنی بر. این یک گزینه اقتصادی برای پاکسازی سطوح وسیع و کاهش آلاینده های عمومی مانند گرد و غبار، زباله، گریس و چسب های موجود در سایر فرآیندهای تولید است.

استفاده از ایزوپروپیل الکل برای محصولات مناسب برای مصرف انسان محدود است. به طور کلی، اتیل الکل برای محصولات مصرفی ترجیح داده می شود، زیرا GRAS است (به طور کلی ایمن در نظر گرفته می شود).

برای محصولات غذایی، اعتبار FCC (Food Chemicals Codex) سطوح قابل قبولی از خلوص و کیفیت مواد را برای محصولات در نظر گرفته شده برای مصرف انسان ایجاد می کند.

استفاده از ایزوپروپیل الکل بیشتر در هنگام تهیه طعم دهنده ها، عطرها، چربی ها، روغن ها، رنگ ها، نگهدارنده ها، شیرین کننده ها و پروبیوتیک ها یافت می شود.

بدون آب به این معنی است که یک محلول حاوی آب نیست و به طور کلی دارای غلظت 99٪ + است. ایزوپروپیل الکلی که 100% بدون آب باشد امکان پذیر نیست زیرا بلافاصله پس از قرار گرفتن در معرض هوای مرطوب آب را جذب می کند.

الکل های بی آب با کیفیت بالا خلوص 99.96% را تولید می کنند.الکل دناتوره چیست؟

الکل دناتوره حاوی ماده تقلبی است که محلول را غیرقابل نوشیدن می کند. گاهی اوقات این افزودنی معطر است که می تواند حالت تهوع و بوی ناشی از بخارات الکل را کاهش دهد.

در حالی که برخی از فروشگاه های آنلاین ممکن است محصولات خود را به عنوان “الکل ایزوپروپیل 100٪ خالص دناتوره شده” به بازار عرضه کنند، این یک نام اشتباه است. ایزوپروپیل الکل خالص حاوی مواد دناتوره کننده نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *