با خوردن سیب سبز خارجی دندان های سفیدی داشته باشید

مهاجران اروپایی سیب سبز خارجی را با خود به قاره آمریکا آوردند آنها آنها را به خرچنگ بومی آمریکای شمالی ترجیح دادند، میوه ای کوچک و ترش.

امروزه، بسیاری از انواع سیب در ایالات متحده رشد می کنند اما درصد کمی از سیب هایی که می توانید در فروشگاه های مواد غذایی خریداری کنید، وارداتی هستند هر نوع سیب شکل، رنگ و بافت متفاوتی دارد.

یک سیب می تواند شیرین یا ترش باشد و طعم آن بسته به نوع مصرف شما می تواند متفاوت باشد.

سیب به لطف مواد شیمیایی گیاهی به نام فلاونوئیدها می تواند کارهای زیادی برای شما انجام دهد و پکتین دارند، فیبری که در روده شما تجزیه می شود.

اگر پوست سیب را قبل از خوردن جدا کنید، به اندازه کافی فیبر یا فلاونوئید دریافت نخواهید کرد.

سیب

فیبر می تواند هضم را کند کند، بنابراین پس از خوردن غذا احساس سیری بیشتری می کنید این می تواند شما را از پرخوری جلوگیری کند.

خوردن غذاهای غنی از فیبر به کنترل علائم و کاهش اثرات رفلاکس اسید کمک می کند فیبر سیب همچنین می تواند به اسهال و یبوست کمک کند.

برخی مطالعات نشان می دهد که مواد شیمیایی گیاهی و فیبر پوست سیب از آسیب عروق خونی و قلب محافظت می کند آنها همچنین می توانند به کاهش کلسترول شما کمک کنند و ممکن است DNA سلول های شما را از چیزی به نام آسیب اکسیداتیو محافظت کنند، که یکی از مواردی است که می تواند منجر به سرطان شود.

تحقیقات نشان می دهد که آنتی اکسیدان های موجود در سیب می توانند رشد سلول های سرطانی را کاهش دهند و می توانند از سلول های لوزالمعده محافظت کنند که می تواند شانس ابتلا به دیابت نوع 2 را کاهش دهد.

لازم نیست نگران قند موجود در سیب باشید اگرچه آنها کربوهیدرات هایی دارند که بر قند خون شما تأثیر می گذارد، این کربوهیدرات ها با سایر قندهایی که فیبر مفید را از بین می برند متفاوت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *