انجیر خشک برای رفلاکس معده را بخورید تا موهایی صاف و خوش حالت داشته باشید

از آنجایی که انجیر خشک برای رفلاکس معده را می توان در یک کیسه ورزشگاه، بسته هیدراتاسیون یا کمربند سوخت قرار داد و در رویدادهای طولانی مدت مصرف کرد، انجیر خشک یک منبع انرژی کاربردی و ساده برای انتقال است.

بدون روی، سنتز تستوسترون غیرممکن است. در نتیجه، کمبود روی ممکن است مقصر کاهش سطح تستوسترون در مردان باشد. از طرفی انجیر حاوی مقدار زیادی روی است.

بنابراین انجیر یک روش عالی برای افزایش طبیعی تستوسترون است. انجیر حاوی آنتی اکسیدان ها، مواد مغذی ضروری و مواد معدنی است. تعداد بیشتر اسپرم و تحرک بیشتر اسپرم نتیجه است.

در نتیجه انجیر منبع خوبی برای اسپرم است. در یک مطالعه، مشخص شد که عصاره برگ خشک انجیر باعث افزایش تعداد اسپرم می شود. کلسیم و پتاسیم که برای سلامت استخوان ها ضروری هستند در انجیر خشک به وفور یافت می شود.

بر اساس چند مطالعه کوچک، انجیر یا عصاره انجیر نیز ممکن است به کاهش فشار خون و تقویت قلب کمک کند. با این حال، هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعاها وجود ندارد.

انجیر تازه و منجمد هر دو خوشمزه و مغذی هستند. حتی در حالی که تفاوت های زیادی وجود دارد، مشترکات نیز وجود دارد. انجیر خشک نسبت به انجیر تازه قند و کالری بیشتری دارد زیرا قند در طی فرآیند خشک شدن متراکم می شود.

انجیر خشک به دلیل داشتن فیبر و مواد معدنی سالم تر از انجیر تازه است. در مقابل، انجیر تازه منبع بهتری از فیبر است، ویتامین C و A بیشتری نسبت به انجیر خشک دارد و کالری و قند کمتری نسبت به انجیر خشک دارد.

درخت انجیر، یکی از اعضای خانواده توت، درخت بومی اکثر کشورهای مدیترانه ای است. اکثر مردم نمی دانند که “میوه” فرضی این گیاه یک پیاز زیرزمینی است که مملو از شکوفه ها و دانه های ریز است.

با این حال، این مزیت های سلامتی انجیر را رد نمی کند. آنها یک گزینه عالی برای هر کسی است که به دنبال کاهش وزن یا بهبود سلامت عمومی خود است زیرا غنی از مواد مغذی و چربی کم است.

انجیر شامل کلسیم، مس، منیزیم، پتاسیم، فسفر، آهن و ویتامین های A، B6، C و K است. فیبر را به روشی مشابه با سایر میوه ها ارائه می دهد. تنها عیب انجیر خشک میزان بالای قند آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *