الیاف کیلویی برای بالش که قابلیت تبدیل شدن به پتو را دارد

برای استراحت خوب، سر، گردن و ستون فقرات باید در یک راستا باقی بمانند و بالش که از الیاف کیلویی برای بالش تولید شده اند، فقط برای این کار است. در واقع، یک بالش خوب باید از سر و گردن حمایت کند و به نگه داشتن ستون فقرات در موقعیت صحیح کمک کند تا ماهیچه ها را شل کند و تنفس خوب را تقویت کند.

بالش ایده آل مطلق وجود ندارد، برای انتخاب بالش مناسب باید از عادات خود شروع کنید، اساساً موقعیتی که در آن می خوابید و ویژگی های فیزیکی مانند هیکل و قد.

تشک همچنین نقش اساسی در اطمینان از استراحت خوب دارد. انواع مختلفی وجود دارد، اما بهترین مدل برای همه وجود ندارد. انتخاب باید بر اساس وزن، موقعیت خواب ترجیحی، دمای محیط و راحتی عمومی انجام شود.

به طور کلی، قانون زیر اعمال می شود: هر چه تشک سفت تر باشد، بالش باید بالاتر باشد. هر چه تشک نرم تر باشد، بالش باید پایین تر باشد. همچنین اگر به پهلو بخوابید بالش کمی بالاتر و اگر به پشت می خوابید کمی پایین تر مناسب است. ترکیب این دو اطلاعات (استحکام تشک و وضعیت خواب) منجر به درک این موضوع می شود که آیا به بالشی نیاز دارید که پشتیبانی بالاتری ارائه می دهد یا خیر.

تا آنجایی که به تکیه گاه سر مربوط می شود، بالشتک های دارای بالشتک فیبر پلی استر مخصوصاً برای بدن های باریک (به ویژه افرادی که به پشت می خوابند) مناسب هستند، در حالی که بالشتک های دارای لایه فوم پلی یورتان برای بدن های قوی تر (مخصوصاً اگر به پهلو بخوابند) مناسب هستند. ).

علاوه بر این، فوم پلی یورتان به اندازه بالشتک های الیاف پلی استر، که تنفس بیشتری دارند، رطوبت را تضمین نمی کند. و با توجه به ویژگی های مختلف مواد، این نسبتاً شهودی است. از طرف دیگر فوم پلی اورتان از جمله مزایای خود فشردگی و دوام بیشتر است.

به من بگویید در چه وضعیتی می خوابید و من به شما می گویم از کدام بالش استفاده کنید
موقعیت در هنگام خواب بر انتخاب بالش تأثیر می گذارد: به تصویر زیر نگاه کنید و مناسب ترین را برای خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *