استفاده از مبل سلطنتی با چوب گردو در منزل بکهام

یکی از مهم ترین نکاتی که در انتخاب مبلمان کلاسیک یا مبل سلطنتی با چوب گردو باید به آن توجه کرد، ترکیب رنگ طلایی چوب مبلمان است. مبل سلطنتی در خانه حس عتیقه و قدیمی را به فضای خانه شما می بخشد.

وقتی به پایه ها و دستگیره های این سبک مبلمان نگاه می کنید، می بینید که همگی دست ساز هستند. یکی از ویژگی هایی که مبلمان کلاسیک و سلطنتی را از سایر مبلمان متمایز می کند، کاردستی به کار رفته در این سبک مبلمان است. مبل سلطنتی به دلیل طراحی و سبک خاص رنگ چوب و مبلمان جذابیت خاصی در بیننده ایجاد می کند.

باید مشخص شود که اصطلاح مبل کلاسیک طلایی برای چه منظوری به کار می رود که در مورد کدام قسمت از رنگ مبل کلاسیک بحث می کنیم، چوب یا پارچه مبل. در این زمینه سلیقه ها فرق می کند برخی دوست دارند مبلمان چوبی یا پارچه ای را طوری طراحی کنند که رنگ طلایی داشته باشد.

همچنین باید در نظر داشته باشید که مبلمان سلطنتی شیک باید با دکوراسیونی زیبا و کلاسیک، منطبق با طرح و سبک مبل و در فضایی مناسب و نسبتا بزرگ چیده شوند.

مبلمان کلاسیک طلایی باید ساده و شیک باشد، قسمت چوبی و قاب آن منبت کاری ظریف داشته باشد و برخلاف تصور خیلی ها رنگ پارچه مبل طلایی می تواند شاد و سرزنده باشد.

همانطور که گفتیم در انتخاب رنگ پارچه برای این مدل مبلمان محدودیت زیادی نداریم و بر اساس دکور منزل، سالن پذیرایی، رنگ پرده، فرش و حتی دیوارها می توانیم انتخاب کنیم. پارچه های مناسب و نه لزوما رنگ های سنگین و سلطنتی، زیرا بر خلاف تصور بسیاری از افراد، طلایی که همیشه از رنگ های سلطنتی محسوب می شود را می توان با رنگ های ملایم و زیبا ترکیب کرد.

در مبل کلاسیک می توانید همان سبک مبلمان، رنگ و طرح پارچه را بر اساس طراحی دکوراسیون منزل خود داشته باشید.
پارچه آبی سلطنتی روی مبلمان طلایی کلاسیک

یکی از رنگ های مناسب پارچه در کنار مبلمان طلایی رنگ آبی است که جلوه ای سلطنتی به خانه می دهد. واضح است که رنگ و سبک دکوراسیون تاثیر زیادی در ظاهر مبلمان کلاسیک طلایی با بافت آبی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *